Keresés

A tartalomhoz

Kézilabda meccs

FTC-PLER - Tatabánya bajnoki kézilabda mérkőzés
2011. október 28-án az FTC-PLER férfi NB I. csapata a Pestszentimrei Sportkastélyban fogadta ellenfelét, a Tatabányát a soron következő bajnoki mérkőzésre. A küzdelmet elindító játékvezetői síp tizennyolc órakor szólalt meg, s máris hatalmas hangorkán tört ki a mintegy 600 fős szurkolói táborból. A játék, azaz egy valódi küzdelem elkezdődött, amely a meccs végéig szinte állandóan csak fokozódott.

A mérkőzés percről-percre fej-fej melletti eredményeket mutatott, többnyire azonban a PLER néhány gólos előnye volt a jellemző.
Legnagyobb távolságra 4 gólos előnyre tudott szert tenni. Megtartani azonban nem tudta. Játékidő közben - első félidő közepén - az ellenfél csupán egy alkalommal, egy rövid időre jutott egy gólos előnyhöz - egy nagyon rövid időre.

aa
aa

A mérkőzés a második félidő végén dőlt el. Vezetéshez jutott az ellenfél, amelyet az FTC-PLER már nem tudott ledolgozni.
A végeredmény egy gólós vereséggel zárult a hazai csapat részére 24 : 23 a Tatabánya javára!

Az utolsó tíz percet tekintse meg alábbi videónkon.

.........vivere .................................................. Vissza a fő oldalra

Videó: vivere